Avalehele

Kes me oleme?

Klubitöö

Juhendaja

Galerii

Kontakt

Viited

Külalisteraamat

Viited kasulikele ja huvi pakkuda
võivatele lehtedele:

Hispaanias asuvad flamencopoed, kust võimalik tellida väga laias valikus häid tantsukingi, seelikuid, kleite, lehvikuid, manton'e, kastanjette ja muid aksessuaare ning ka muusikat ja õppevideosid jne:
El Flamenco Vive
Flamencista
FlamencoExport
Flamenco-world
Es Flamenco

Tantsutarbed - Tallinnas asuv tantsutarvete pood, kus saadaval väike valik flamencotantsukingi, trenniriideid ja lehvikuid

Ehted - online-pood Lissandra Butiik, kus saadaval suures valikus kauneid ning tantsukostüümide juurde sobilikke kõrvarõngaid, kaelakeesid ja muid ehteid.

Flamenco TV - esimene online flamenco videoportaal (haldab FlamencoExport.com), kus võib näha suurel hulgal erinevaid flamencoartistide, -showde, -koolide videosid, samuti intervjuusid, pildigaleriisid jne. Toimuvad ka otseülekanded erinevatelt flamencoüritustelt.

Feria - loodetavasti Eestimaal traditsiooniks saava iga-aastase Feria kodulehekülg, kus informatsioon juba toimunud ja edaspidi toimuva suvise flamencoürituse ning selle raames korraldatavate kursuste kohta

Flamencomuusika CD-d - täiesti eestikeelne leht, kus ka saadaval piiratud valik flamencomuusikaga plaate (pane otsingusse sõna "flamenco" ja saad ca 100 erinevat vastet)

Sõnastik - üks paljudest internetis leiduvatest nn. flamencosõnastikest

Flamencost üldiselt - Wikipedias leiduv flamenco sisu ja olemust kajastav ülevaade

Sevillanas - siit leiad skeemid sevillanase kõigi 4 osa tantsimiseks

Dance & Travel tantsu- ja reisiportaali blogi - kust leiab infot maailmas toimuvatest tantsuüritustest või -festivalidest, samuti tantsukoolidest ning ka tantsuklubidest nii Eestis kui välismaal ja muud põnevat tantsumaailmast.
Mõnusas stiilis on kajastatud erinevate ürituste toimumist, sealhulgas ka meie klubi 2009/2010 aasta hooaja lõpuüritust koos meeleolukate piltide ning jutuga.

Restoran Manolete - Tabasalus asuv mõnus restoran ajaveetmiskohaks neile, kes soovivad nautida hispaaniapäraseid toite ja jooke

Festival de Jerez - igal aastal toimuv flamencofestival Hispaanias (Jerez)

Flamenco Soomes - rohkesti infot meie lähinaabermaal Soomes toimuvate flamencoürituste, -festivalide, -kursuste jmt kohta

Flamenco Eestis:
stuudio ArteFlamenco (Tallinn)
Claudia Shevtshenko flamencotantsu stuudio (Tallinn)
Lehti Kostabi flamencotants (Tallinn, Haapsalu)
flamencostuudio Fiesta (Tallinn)
flamencotantsustuudio Duende (Tartu)
flamencostuudio Fuego (Rapla)
huvikool La Tormentita (Rakvere)